brbraniewo.pl

Ulotki druk, A6, A5, A4, DL i inne - wykonanie i druk.

Ulotki w formacie A6, A5, A5 A4 A3 o podłożu kreda matowa albo błyszcząca (papier dwustronnie powlekany)

Ulotki to wciąż najpopularniejszy oraz najtańszy nośnik informacji o produktach i usługach. Ciekawie zaprojektowana i wykonana ulotka potrafi szybko przyciągnąć uwagę i zainteresować odbiorcę. Odpowiednie podłoże, format i opcje ulotki umożliwia szerokie zastosowanie w turystyce, hotelarstwie i gastronomii.

Ulotki można uszlachetnić - lakier UV, to nada efektowny połysk wybranych części projektu ulotki. Efektowne uszlachetnienie ulotki szybko przyciągnie uwagę odbiorcy, jak również zwiększa zainteresowanie treścią.

Oferujemy ulotki z lakierem UV, dostępne w wielu formatach, wykonane na papierze kredowym lub kartonie o zróżnicowanej gramaturze. Skontaktuj się z nami aby wybrać rozwiązanie idealnie odpowiadające Twoim oczekiwaniom - oferujemy dogodne terminy realizacji i konkurencyjne ceny!

Proponowane przez nas ulotki z lakierem UV - możesz wybrać spośród interesujących opcji. Lakier UV jest dostępny w trzech wersjach:

  • UV standard,
  • UV High Gloss (podwyższony połysk),
  • UV 3D (wypukły lakier UV).

Również można uszlachetnić wydruki UV 3D efektem złocenia i srebrzenia.

Informację dla osób, które same przygotowują projekt graficzny do druku: prawidłowo przygotowany plik do druku powinien mieć wymiar o 3 mm. większy od wymiaru końcowego produktu (powiększonego o wielkość spadów - dodatkowe marginesy, które zostaną odcięte w procesie produkcji). Zalecamy korzystanie z naszego szablonu (z projektu należy usunąć pomocnicze linie i opisy zawarte w szablonie) - sprawdź wymagania techniczne.

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

telefon
55 644 33 00

szukaj: lakier UV ulotka lakier UV 3D high gloss a6 a5 a4 DL uszlachetnienie